top of page

Služby

Marketing manažer

Můžete mě využít jako externího marketingového manažera - pro kompletní marketing vaší společnosti. Naše spolupráce bude zahrnovat péči o všechny firemní "touchpointy" a výkon marketingových aktivit (jako např. branding, tvorba obsahu na sociálních sítích, správa webu, zajišťování firemních eventů nebo propagačních materiálů - konkrétní činnosti vždy vycházejí z potřeb firmy a zákazníků) a také tvorbu zadání a komunikaci s externími specialisty jako je copywriter, grafik, PPC specialista, fotograf apod.
Pomohu vám s revizí aktuálního stavu firemního marketingu, s návrhem řešení "co s marketingem dál", s optimalizací, nastavením a realizací konkrétních kroků v oblasti propagace. Veškeré marketingové aktivity vždy vychází ze směřování (vizí a cílů) vašeho podnikání.

2

Konzultace marketingu

Nabízím pravidelné konzultace vašich marketingových a komunikačních aktivit a propagace. Moji aktuální zakázkovou náplň a možnosti spolupráce zjistíte nejrychleji telefonicky.

3

Marketing projektu

Můžeme se pustit do dlouhodobějšího, časově omezeného projektu, eventu nebo rozjet marketing start-upu. Pro více informací o možnostech spolupráce mě kontaktujte, prosím, e-mailem.

4

Hodinovka zdarma

Na 1-2hod. osobní schůzce/ konzultaci zdarma probereme vaše konkrétní podnikatelské plány, představy o naší spolupráci, možnosti zapojení dalších specialistů (grafik, PPCčkař apod.) a odnesete si také marketingové tipy. 

Ing. Petr Chmelař / Spolumajitel realitní kanceláře

"S Gabrielou spolupracuji dlouhodobě na různých projektech a marketingových aktivitách. K těm posledním patří rezidenční projekt Senior Resort Štěpánka www.seniorskebydleni.cz a obsahový marketing naší realitní kanceláře www.propertyexperts.cz.
 
Se spoluprací jsem spokojen, Gabriela je zodpovědná, samostatná, kreativní, spolehlivá, ochotná, má smysl pro detail a dokáže promptně reagovat na aktuální potřeby firemní komunikace. Čím víc máme možnost ji i přes stávající epidemiologickou situaci zapojit do dění ve firmě, tím kreativnější a efektivnější máme výsledky."

Marketingové aktivity

Systematizace marketingu, marketingová strategie

Revize aktuálního stavu a nastavení marketingu a propagace, optimalizace a správa touchpointů.

Marketing management

Zastřešení firemního marketingu, projektové řízení marketingových aktivit a dodavatelů (specializovaných marketingových profesí).

Správa on-line kanálů

Administrace webu (Wix, Webnode, Mioweb apod.), správa sociálních sítí (Facebook, LinkedIn).

Správa CRM systému

Práce v CRM systému Hubspot (e-mailing, landingpages apod.).

Obsahový marketing

Marketingová komunikace, zpracování témat, práce s textem a infografikou (copywriting, Canva).

Certifikát o úspěšném absolvování kurzu PPC marketingu
Certifikát Digitální Garáž Google
bottom of page